İnşaat, Yapı Firmaları ve Mütahitler için Muhasebe Programı

Noa inşaat muhasebe programı, inşaat işi yapan taşeron ve inşaat firmalarının proje ve şantiyelerinin tüm hesaplarının yönetimi için tasarlanmıştır. Program genelinde metraj yada anahtar teslim tutarlı yapılan projelerin gelirleri, giderleri ilerleme durumu, yaklaşık maliyet, taşeron, cari hesap, tedarikçi ve personellerin hakediş, borç, alacak, ödeme, fatura, çek, kasa ve maaş hesaplarının takibi, verilen ve alınan teklifler, personel, taşeron, şantiye ve cari hesaplara yapılan zimmet işlemleri, şantiye içerisindeki gelen/giden evrak takibinizin yapılmasını sağlar.

İnternet Üzerinden Merkez Ofis Programına Erişim

NOA İnşaat Muhasebe programı standart ön muhasebe yazılımları yerine inşaat sektörünün muhasebe yazılım ihtiyaçlarının tamamını tek elden yönetim için tasarlanmış çözüm paketidir.

Çoklu Kullanım Avantajları ile Merkez/Şantiyeler Arası Bağlantı

NOA İnşaat Muhasebe Programı ile birden fazla şantiyenizin hesaplarını tek merkezli veri tabanı üzerinden yönetebilir, gelişmiş yetkilendirme sistemi ile kullanıcılara kendi şantiye verilerinin yetkilendirmesi sağlanabilir. Kullanıcılara detaylı menü ve kayıt yetkisiyle hem kayıt güvenli hemde kayıt gizliliği sağlanmış olur.
Kullanıcılara belirli şantiye,taşeron,kasa,cari yetkisi verilerek sadece yetkili hesapların kayıtlarını görebileceği ve diğer hesaplara erişim ve kayıt yapma kısıtlaması getirebilirsiniz. Ayrıca kullanıcıya sadece kendi oluşturduğu kayıtlar üzerinde yetki vererek diğer kullanıcıların yaptığı kayıtları görme,düzeltme ve silme erişimini kaldırabilirsiniz.


Noa İnşaat Programı Kayıt Güvenliği

Kayıt Güvenliğinde Son Teknoloji !

NOA İnşaat Muhasebe Programında girilen tanım ve hareket kayıtları, kayıt, düzeltme, silme tarihi ile, bu işlemleri yapan kullanıcının tanım bilgisini kaydeder. Herhangi bir kayıt yanlışlık yada bilerek herhangi bir kullanıcı tarafından silinse bile, silinen kayıtlar veri tabanında tutulur ve hangi kullanıcının hangi tarih/saatte sildiği izlenebilir. Ayrıca kayıtlar üzerinde yapılan herhangi bir değişiklik (Örneğin kasa fişinde tutar hanesinde yapılan oynama...) durumunda kaydın önceki hali saklanarak bilgi güvenliği sağlanmış olur. Kayıtlar üzerinde yapılan tüm işlemler veri tabanında saklanır. Böylelikle kullanıcıların bilerek yada bilmeyerek yaptığı hataların izlenmiş olması sağlanır.

Anahtar Özellikler

Şantiye Yönetimi

Şantiye Yönetimi

Sınırsız şantiye tanımı ile tüm projelerinizin gelir,gider, maliyet, kar/zarar analizini yapabilirsiniz. Proje Bazında Özel kdv oranlı yada stopajlı fatura kesimi yapabilirsiniz.

Taşeron Hesabı

Taşeron Hesabı

Projelerinizde çalışan alt taşeron firmaların hakediş ve ödemelerini şantiye bazlı takibini yapabilirsiniz. Taşeronların hangi şantiyede ne kadar hakediş yapmış, ne kadar ödeme almış, detaylı ve genel bakiye raporlarını görebilirsiniz.

Noa İnşaat Cari Hesap Takibi

Tedarikçi Yönetimi

Mal ve Hizmet alımı yaptığınız tedarikçilerin hesaplarını tutar gelen malzemelerin stok takibini sağlayabilirsiniz. Tedarikçi Hesaplara Alış Fatura, İade Faturası, Hakediş işlemleri yapabilir. Tedarikçilerin şantiye bazlı hareketlerini takib edebilirsiniz

Personel Hesabı

Personel Takibi

İster Firmanızın maaşlı yada yevmiyeli, isterse şantiyede çalışan taşeronların elemanlarının detaylı kimlil bilgileriyle takibini, işe giriş/çıkış tarihilerini, görsel resimlerini saklayabilirsiniz.

Puantaj Programı

Puantaj Hareketleri

Şantiyenizde çalışan yevmiyeli personellerin puantaj, mesai, gece mesai, pazar yevmiyeleri gibi işlemleri kolaylıkla takip eder, personellerin şantiye bazlı hesap toplamlarını alabilirsiniz.

Maaş

Maaş Hareketleri

Maaşlı Personellerinizin aylık maaş tahakkuk ve ödeme işlemlerinin toplu yapabilirsiniz. Ayrıca inşaat sektöründeki taşeron elemanlarınını sigorta işlemlerinin inşaat firmalarınca yapılma zorunluluğu çerçevesinde taşeron işçilerin aylık ödemelerinin toplu ve kolay biçimde otomatik olarak yapılması, yapılan ödemelerin taşeron hesabına işlenmesi, banka ödeme listeleri çıkarılabilir.

Hareketler

İşlem Hareketleri

Tüm hesapların hareket işlemlerini toplu olarak listeleyip yöneticiler tarafından onaya sunulması için detaylı kriter, listeleme, kayıt geçmişi tabloları.

Kasa/Banka

Kasa/Banka Takibi

Tüm Banka ve Kasalarınız Ortak hesap üzerinden takip edebilir. Günlük Kasa işlemlerinizi listeleyebilir. Kasalar arası virman ve döviz alım satımı yapılabilir.

Çek İşlemleri

Çek Takibi

Çek Takibi hiç bu kadar kolay olmamıştı !. Sizi eski çek terimlerinde kurtararak size gelen ve firmanızın çekleri şeklinde en sade takip sistemi sunuyoruz. Gelen çeklerini tahsil yada başka hesaba ciro edebilir. Firma çeklerini günü gelince elden yada bankasından ödeme hareketini kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

Teklifler

Teklif Modülü

Yapacağınız projeler için kolay ve profesyonel görünümlü, birim fiyat,hakedişli yada istediğiniz formatlarda teklif şablonları sunuyoruz. Ayrıcı yaptığınız projeler için mal yada hizmet alım tekliflerinide program dahilinde saklayabilme ve elektronik onay mekanizmasından geçme imkanı sunuyoruz.

Kasa/Banka

Şantiye İlerleme

Projelerinizin yapım aşamasını Kat, Blok, Mahal bazlı planlayabilir, Yapılan imalatların metrajlarını kaydedebilir, İmalatların süreç ve gerçekleşme yüzdelerini anında görebilirsiniz. Ayrıca planlamada birim fiyatlı girişler ile toplam imalat tutarını yaklaşık olarak proje başlamadan görebilirsiniz

Evrak Takibi

Evrak Takibi

Özellikle çok kullanıcılı ortamlarda şantiyelerin gelen ve giden evrakların saklanması ve kullanıcılar arasında ortaklaşa paylaşılması amacıyla program içerisine tüm evraklarınızı bilgi yada ekli dosya şeklinde saklayabilirsiniz.

Uygulama Videosunu İzle Demo İndir Satın Al